Her finner du resultatene fra NC 3 i Lørenskoghallen den 20. november. Takk til alle deltagere, dommere og funksjonærer.

Vi hadde besøk av profesjonell fotograf og de flotte bildene finner du her: http://www.kampsportforalle.no/

 

Kata gutter:
1. Hans Kr. Havreberg, Etne Karateklubb
2. Mats Stene, Kristiansund Karateklubb
3. Vebjørn Vik Vestly, Etne Karateklubb
4. Viktor Løkken, Lørenskog Karateklubb
5. Kristian Roonæss, Etne Karateklubb

Kata jenter:
1. Silje Hammerstad, Lørenskog Karateklubb
2. Sheida Ferdowesian, Lørenskog Karateklubb
3. Amalie Røvik, Molde Karateklubb
4. Natalie Nilsen, Lørenskog Karateklubb

Kata senior:
1. June Arnøy, Bryne Karateklubb
2. Geir Rune Tøge, Lørenskog Karateklubb
3. Rasmus Orstad, Bryne Karateklubb
4. Amir Poya Ghazishoar, Arendal Karateklubb

Fullkontakt m/begr, jenter, mellomvekt
1. Kristin Nore, Bergen Karateklubb
2. Maria Skaret, Kristiansund Karateklubb

Fullkontakt m/begr, jenter, +65 kg
1. Vanja Strand, Bergen Karateklubb
2. Henriette Liland, Bryne Karateklubb

Fullkontakt m/begr, gutter jr, -75 kg
1. Christer Kjønsø Karlsen, Finnsnes Karateklubb
2. Øistein Larsen, Høyanger Karateklubb
3. Mats Johansen, Kristiansund Karateklubb

Fullkontakt m/begr, gutter jr, tungvekt
1. Eivind Nærland, Gandsfjord Karateklubb
2. Atle Lomeland, Bryne Karateklubb

Fullkontakt m/begr, menn, lettvekt
1. Bård Even Kvamme, Lørenskog Karateklubb
2. Ming Wong, Karate Kyokushin Øst

Fullkontakt m/begr, menn, mellomvekt
1. Pål Andreas Berg, Lørenskog Karateklubb
2. Joel Omonojo, Karate Kyokushin Øst
3. Morten A. Olsen, Kristiansund Karateklubb
3. Leif Gunnar Lillehei, Kvinesdal Karateklubb

Fullkontakt m/begr, menn, +80 kg
1. Morten Mattson, Lørenskog Karateklubb
2. Jon Petter Storfjell, Bergen Karateklubb
3. Mats Gran Hansen, Lørenskog Karateklubb
3. Stephan Pedersen, Kristiansund Karateklubb

Fullkontakt menn, lettvekt
1. Bjørn Erikk Orstad, Gandsfjord Karateklubb
2. Amir Poya Gazhisoar, Lørenskog Karateklubb

Fullkontakt menn, mellomvekt
1. Rasmus Orstad, Bryne Karateklubb
2. Oddgeir Horvei, Bryne Karateklubb
3. Tor Olav Høykvam, Bryne Karateklubb
3. Victor Tapia, Høyanger Karateklubb

Fullkontakt menn, lett tungvekt
1. Marcin Ciesielski,, Lørenskog Karateklubb
2. Frode Leon Olsen, Finnsnes Karateklubb

Fullkontakt menn, tungvekt
1. Ivan Tobiassen, Kvinesdal Karateklubb
3. Alf Morgan Røynestad, Kvinesdal Karateklubb

Spesialpremier:
• Raskeste avgjørelse Øistein Larsen, Høyanger Karateklubb (1:09)
• Beste utøver, menn: Bjørn Erik Orststad, Gandsfjord Karateklubb
• Beste utøver, damer: June Arnøy, Bryne Karateklubb