Det ble avholdt NM i karate i Haukelandshallen lørdag den 20. mars. Her følger resultatene fra fullkontaktklassene. For ytterligere resultater se www.kampsport.no

 

FULLKONTAKT KUMITE

Fullkontakt med knockout

Herrer Lettvekt
1. Stefan Fagerli, Bergen KK
2. Bjørn Erik Orstad, Gandsfjord KK
3. John Hansen, Tromsø KK
3. Sten Jarle Pettersen, Lyngdal KK

Herrer Mellomvekt
1. Ole Garborg Østrem, Bryne KK
2. Daniel Patel, Bergen KKK
3. Magnus Ottesen, Bryne KK
3. Rasmus Orstad, Bryne KK

Herrer Lett-Tungvekt
1. Marcin Ciesielski, Lørenskog KK
2. Frode Leon Olsen, Finnsnes KK
3. Rune Løland, Ålgård KK

Herrer Tungvekt
1. Tor André Kvinge, Bergen KK
2. Ivan Tobiassen, Kvinesdal KK
3. Ronny Stensnes, Horten KK
3. Kåre Løvland, Ålgård KK

Fullkontakt med begrensninger

Damer Senior mellomvekt
1. Tina R. Johansen, Ringerike KK
2. Torhold Bjella, Ringerike KK
3. Silja Bruland, Bergen KKK
3. Jeanette Johannessen, Bergen KK

Damer Senior lett tungvekt
1. Linette Laggren, Fyllingen KK
2. Emma E. Lie Olsen, Ringerike KK
3. Serveh Kordpur, Lørenskog KK
3. Mari Idsøe Fjelldal, Sandnes KK

Damer Senior tungvekt
1. Camilla Gundersen, Tromsø KK
2. Marte Kvamme Strømmen, Høyanger KK

Herrer Senior lettvekt
1. Stian Theissen, Lyngdal KK
2. Trygve Kjørslevik, Lista KK
3. Terje Knustad, Lista KK
3. Sergio Orlando Bermudez, Gandsfjord KK

Herrer Senior mellomvekt
1. Raymond Mikkelsen, Bergen KK
2. Ruben Patel, Bergen KKK
3. Bård Sagstad, Bergen KKK
3. Kjell Morten Skåland, Lund KK

Herrer Senior lett tungvekt
1. Morten Mattson, Lørenskog KK
2. Odd Kjetil Liland, Bryne KK
3. Stian Jakobsen, Bergen KK
3. Jon Petter Storfjell, Bergen KK

Herrer Senior tungvekt
1. Robin Junge, Ringerike KK
2. Arne Waage, Bergen KK
3. Svein Arne Haugerud, Ringerike KK
3. Stephen Skofteland, Lista KK

Jenter Junior lettvekt
1. Christina Wong, Ringerike KK
2. Alice Vasshus, Sandnes KK

Jenter Junior mellomvekt
1. Ellen Nygårdsmoen, Horten KK
2. Annie Samuelsen, Sandnes KK
3. Therese N. Østebrød, Egersund KK
3. Andrea Svendsen, Kvinesdal KK

Gutter Junior lettvekt
1. Vebjørn Christensen, Horten KK
2. Bjørn Magnus Arnesen, Flaktveit IKK
3. Christer Kjønsø Karlsen, Finnsnes KK
3. Erik Livermore, Horten KK

Gutter Junior mellomvekt
1. Sverre Haugen, Bergen KKK
2. Johan O. Kjørstad, Ringerike KK
3. Joakim Selvik, Horten KK
3. Thomas Olsen Skotterud, Gandsfjord KK

Gutter Junior lett tungvekt
1. Christoffer Læret, Lørenskog KK
2. Ole Christian Sørensen, Horten KK
3. Marius Fejerskov, Fyllingen KK