Resultater fra NC1 i Lørenskoghallen 21. mars 2009

Fullkontakt m/begr, gutter junior, lettvekt
1. Stian Theissen, Lyngdal Karateklubb
2. Trygve Hogstad, Ringerike Karateklubb
3. Christer Kjønsø Karlsen, Finnsnes Karateklubb
3. Simen Tandberg, Færder Karateklubb

Fullkontakt m/begr, gutter junior, mellomvekt
1. Daman Singh Bal, Bryne Karateklubb 
2. Magnus Ottesen, Bryne Karateklubb
3. Johan Olav Kjørstad, Ringerike Karateklubb
3. Ole Kristian Sørensen, Horten Karateklubb

Fullkontakt m/begr, gutter junior, lett tungvekt
1. Morten Waldeland, Bryne Karateklubb
2. Kenneth Nilsen, Ringerike Karateklubb
3. Espen Røed Johanen, Færder Karateklubb

Fullkontakt m/begr, jenter junior
1. Camilla Gullaksen, Flaktveit Karateklubb
2. Ida Bakken, Lørenskog Karateklubb
3. Ida Lerum, Ringerike Karateklubb
4. Christiane Ingebretsen, Lyngdal Karateklubb

Fullkontakt m/begr, damer, mellomvekt
1. Marianne Isaksen, Finnsnes Karateklubb
2. Tina Johansen, Ringerike Karateklubb

Fullkontakt m/begr, menn, lettvekt
1. Steffen Haukedalen, Ringerike Karateklubb
2. Thomas Ferstad Øvervåg, Nidaros Karateklubb
3. Ingve Lomeland, Årgård Karateklubb
3. Frode Lund, Nidaros Karateklubb

Fullkontakt m/begr, menn, mellomvekt
1. Pål Anders Berg, Lørenskog Karateklubb
2. Jose Patricio G. Canabes, Nidaros Karateklubb

Fullkontakt m/begr, menn, lett tungvekt
1. Morten Mattson, Lørenskog Karateklubb
2. Tonny Brekstad, Kristiansund Karateklubb

Fullkontakt m/begr, menn, tungvekt
1. Stian Lunde Hogåsen, Nidaros Karateklubb
2. Svein Arne Haugerud, Ringerike Karateklubb
3. Jarle Røine, Ringerike Karateklubb
3. Willem Klip, Fauske Karateklubb

Fullkontakt menn, mellomvekt
1. Magne Kåstad, Bryne Karateklubb
2. Ole Garborg Østrem, Bryne Karateklubb
3. Muhammed Kakerashi, Finnsnes Karateklubb

Fullkontakt menn, lett tungvekt
1. Odd Kjetil Liland, Bryne Karateklubb
2. Rune Løland, Ålgård Karateklubb

Fullkontakt menn, tungvekt
1. Kjetil Myrengen, Ringerike Karateklubb
2. Robin Junge, Ringerike Karateklubb
3. Ivan Tobiassen, Kvinesdal Karateklubb
3. Kåre Løland, Ålgård Karateklubb

Spesialpremier:
• Raskeste avgjørelse i fullkontakt: Odd Kjetil Liland, Bryne Karateklubb (1:35 i fullkontakt lett tungvekt)
• Raskeste avgjørelse damer: Marianne Isaksen, Finnsnes Karateklubb (0:20 i mellomvekt)
• Beste utøver, menn: Magne Kåstad, Bryne Karateklubb
• Beste utøver, damer: Camilla Gullaksen, Flaktveit Karateklubb

Resultater fra Lørenskog-cup i Kyokushinkai kata i Lørenskoghallen 21. mars 2009

Kata gutter:
1. Mats B. Hansen, Flaktveit Karateklubb
2. Christoffer Læret, Newen Karateklubb
3. Christer K. Karlsen, Finnsnes Karateklubb

Kata damer:
1. Suzanne Jones, Lørenskog Karateklubb
2. Elisabeth Myrstad Varhaug, Lørenskog Karateklubb
3. Linn Erga, Bryne Karateklubb

Kata menn:
1. Magne Kåstad, Bryne Karateklubb
2. Bård Brodshaug, Horten Karateklubb
3. Jarbel Brevik, Nidaros Karateklubb